czech English
Košík je prázdný.

Pro školy

Navrhujeme konfigurace, dodáváme robotické stavebnice a díly, pomáháme se zpracováním projektů např. z dotačních fondů EU (OP VK, OP VVV atd), poskytujeme odborná školení pro všechny stupně prostřednictvím lektorů VŠ, potřebné specifikace, stavíme na pro různé projekty roboty "na míru", zajišťujeme různé požadované zboží a technologie ze zahraničí. Můžete se na nás s důvěrou obrátit.

Oficiální dokument uceleného výukového konceptu ROBOTIS zde. Doporučujeme.
Zde je recenze FEKT VUT na pohony DYNAMIXEL (typ RX, již je vývojově nahrazen), jež jsou základem produktů Robotis...pro časopis Automa.

Prezentace konceptu Robotis od mateřské školky po VŠ a praxi :


ŘEKLI O NÁS:
Již několik let používám ve výuce (v ČR, Finsku, Polsku, Portugalsku) robotické stavebnice korejského výrobce Robotis, zejména Robotis PREMIUM (Biloid). ROBOTIS nabízí kreativitu bez omezení, má unikátní koncept produktů od mateřských školek až po VŠ a praxi, „chytré“ (servo)pohony – od nejjednodušších až po silnou řadu pro praxi (lze řídit i Arduinem), výborné reálné programovací rozhraní RoboPlus (učí příkazy, syntaxi atd. pokročilejší pak možnost programování v C/C++, Labview, MATLAB, Visual Basic, Java, Python, ROS, Visual Studio atd.), kvalitu zpracování, připojení mnoha periferií, senzorů, kamer, bezdrátovou komunikaci Bluetooth atd. Jde o světový výukový standard využívaný ve více než 60-ti zemích. Samozřejmě je také dobré vědět, co u žáků „nejvíce frčí“, jak na robotech demonstrovat fyziku, matematiku.. proto mj. školím pedagogy všech stupňů, aby potenciál těchto robotů plně využili. Každopádně mohu potvrdit, že např. SŠ, se kterými spolupracuji, deklarují díky těmto robotům zvýšený zájem žáků o studium na jejich škole (např. SŠE Na Jízdárně, Ostrava). A dokonce MŠ při naší Technické Univerzitě Ostrava používá humanoidního robota PREMIUM jako ukázku pro děti.
Ing. Michal Řepka, PhD., VŠB-TUO

 

"Dobrý den, 
včera 10.4.2014 proběhl na Střední škola Educhem, a.s. workshop pro studenty na téma roboti ze stavebnice Bioloid, které vedl Ing. Michal Řepka Ph.D. Poutavým způsobem ukázal, že je možno roboty použít také k objasnění problémů i z např. matematiky, fyziky nebo teorie řízení. Studenti si vyzkoušeli v průběhu workshopu naprogramovat inteligentní vozítko, které bylo ovládáno skrze infraport, radiové vlny nebo bluetooth skrze mobilní telefon. Přednáška se povedla a bylo zajímavé sledovat obrovskou interakci mezi studenty a žáky."
Ing. Tomáš Kraj
Střední škola Educhem, a.s.
Okružní 128, Meziboří 435 13


Robotis DREAM / OLLO na ZŠ v Mladé Boleslavi :